Ізраїль бореться із сексуальним рабством

  У Тель-Авіві активісти однієї з громадських організацій влаштували гучну акцію - "Жінки на продаж". В одному з торговельних центрів міста організували розпродаж, на якому пропонували купити невільницю усім перехожим.

  "Жінки на продаж". Магазин із такою назвою відкрили в ізраїльській столиці. Таким незвичним способом активісти вирішили виступити проти сексуального рабства. Головна мета акції - зібрати якомога більше підписів під петицією, що закликає Мін`юст країни ухвалити закон про кримінальну відповідальність за користування послугами повій.

  Орі Кейдар, адвокат: "Досвід багатьох країн демонструє, що притягнення до кримінальної відповідальності чоловіків, які користуються послугами повій, призводить до різкого падіння попиту на ці послуги. Таким чином значно зменшуються обсяги торгівлі "живим товаром".

  У шокуючій акції взяли участь моделі та акторки. Їм нанесли спеціальний грим, що імітував сліди від побоїв. Покупцям пропонували придбати дівчат із бейджами "Вікторія" чи "Оксана". Їхня вартість коливалась від 20 до 40 тисяч шекелей. Саме стільки коштує "живий товар" на чорному ринку власників притонів.

  Цува Нагі, учасниця акції: "Я проти проституції і дуже сподіваюсь, що ця акція зверне увагу громадськості на цю проблему".

  Іріс Хіллз, учасниця акції: "Те, що відбувається зараз - жінок викрадають, ґвалтують та б"ють. Це треба зупинити! Треба зупинити чоловіків, які платять гроші за повій".

  Ізраїль вважають одним із головних центрів світової торгівлі "живим товаром". Особливим попитом тут користуються жінки з країн колишнього Радянського Союзу. Їх привозять у країну через єгипетський кордон. Скільки саме рабів потрапляють до Ізраїлю щороку - точно не відомо. Утім правоохоронці стверджують, що нині у країні перебувають не менше трьох тисяч невільників. Вони живуть у нелюдських умовах і постійно страждають від голоду та насильства.
   
  "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Протести в Індонезії
  Наступний матеріал
  Рівно місяць лишається до фіналу Дитячого Євробачення-2010
  Теги: