Ізраїль атакував аквалангістів

  Ізраїль знову атакує Сектор Ґаза. Цього разу морським військовим здалися підозрілими дайвери, що пливли у човні вздовж узбережжя.

  Ізраїльтяни відкрили вогонь по палестинцях. Загинули щонайменше четверо аквалангістів. Ще двоє зникли безвісти.

  На переконаня армії Ізраїлю – у човні були диверсанти, які планували теракт на їхній території. Напруження у регіоні дедалі зростає після того, як Ізраїль перехопив судна «Флотилії свободи», що прямували до Ґази з гуманітарним вантажем.

  Самі Абу Захрі, представник "Хамасу": "Вбивство чотирьох молодих палестинців - це спланована Ізраїлем акція, що має на меті відвести увагу усіх від інциденту з Флотилією миру. Усі ці злочини ще раз свідчать про те, що Ізраїль цілеспрямовано йде на знищення палестинського народу". 

  Їгал Палмор, представник МЗС Ізраїлю: "Ранковий інцидент з терористами ще раз доводить -  угруповання Хамас не припиняє свою злочинну діяльність. Сектор Газа став територією, з якої їм зручно скоювати напади на Ізраїль. Вони не оминають можливості час від часу це підтверджувати. Там є ще й інші терористичні угруповання, такі як Ісламський Джихад. Саме тому і на землі, і на воді ми маємо контролювати і перевіряти усе".

  Попередній матеріал
  На місці катастрофи літака Качинського орудували мародери?
  Наступний матеріал
  ЄС пропонує перевіряти вантажі, що прямують до Ґази
  Теги: