Із нетерпінням чекають на Новий рік усі шанувальники комп`ютерних ігор світу

  Із нетерпінням чекають на Новий рік усі шанувальники комп`ютерних ігор світу. Адже після свят розробники потішать геймерів довгоочікуваними новими релізами. Компанії-розробники запевняють: у Новому Ігровому році графіка стане ще якіснішою, сюжетні ходи заплутанішими, намальовані монстри ще злішими. Тож на фанатів відеоігор чекає складний, насичений і захопливий рік.
  Подарунки під ялинкою, святковий стіл, новорічні телепрограми... усе це затяті фанати комп`ютерних ігор вважають минущим і не вартим особливої уваги. Та на Новий рік - чекають не з меншим нетерпінням, аніж пересІчні громадяни.  Усе через нові  комп`ютерні ігри. Особливо на нову частину рольового екшену Дьябло три де про бої з монстрами та подорожі казковими підземеллями. Це вже третя редакція гри. У продаж  вона надійде у першому кварталі прийдешнього року. Очікують і на продовження відомої онлайн-стратегії Старкрафт. Розробники пообіцяли розвиток сюжетної лінії, десяток нових видів вояків, які допоможуть підкоряти володіння онлайн- противників і багато інших цікавинок.

  Джон Хуліган, редактор журналу "Computer and Video Games":
  "Зараз існує тенденція: продовження старих, добре відомих і улюблених ігор здебільшого популярніші за нові розробки. Компанії, що працюють у царині комп`ютерних розваг знають, що вже мають цілу армію фанатів, і просто дають людям те, чого ті хочуть. Це твердження особливо справедливе щодо Старкрафту. Цю гру знають і люблять в усьому світі".

  Для тих геймерів, кого не цікавлять онлайн-змагання з собі подібними у Новому році теж вийде чимало нового. Серед найочікуваніших новинок третя частина космічної рольової саги Мас Ефект та найсвіжіша частина популярної футбольної серії ФІФА. А найбільш популярною грою нинішнього сезону - вже стала Елдер Скроллз-Скайрим про пригоди у фентезійному світі. Саме її найбільше купували і дарували цього  Різдва.

  Дженнаро Кастальдо, речник компанії з продажу відеоігор: "Завжди важко уявити, наскільки розвинуться технології впродовж наступного року. Щоразу здається: ось вона, межа, кращу гру зробити вже неможливо. Але потому - завжди з`являється новий продукт, який стає справжнім проривом і виводить ігрову індУстрію на наступний щабель. Геймери це знають, тож завжди з нетерпінням чекають на ігрові новинки".

  У новому році на ринку комп`ютерних розваг з`являться не лише нові ігри, а й найсучасніші технічні засоби - зокрема приставки, що реагують на рухи гравця. Тож поціновувачі відеоігор жартують: відсипатися наперед - треба ще у старому році. У новому на це - просто не буде часу.

  "5 канал"
  Попередній матеріал
  У Чилі горить відомий заповідник
  Наступний матеріал
  Повернути ракети "Петріот" просить Фінляндію Південна Корея
  Теги: