Із "Нафтогазу-67" дістали тіло ще одного моряка

  Із затонулого українського судна Нафтогаз-67 дістали тіло ще одного моряка. Нині триває процедура його опізнання. Пошуки ще 15-тьох членів екіпажу тривають. Учасники української делегації категорично не погоджуються на пропозицію китайських колег припинити занурення водолазів.
  Ті кажуть, що надії врятувати моряків - не залишилося, тоді як водолази в умовах майже нульової видимості і сильної течії постійно ризикують життям. Спеціальний плавучий кран, який має підняти затонулий корабель, затримується. На нього чекають лише завтра.

  Тим часом у китайських виданнях шириться інформація, про те, що затонулий "Нафтогаз-67" може завдати шкоди акваторії Гонконгу, адже на борту судна залишаються 80 тонн пального. Українська сторона цієї інформації наразі не підтверджує. Досі ніхто з членів делегації так і не зміг поспілкуватися з екіпажем китайського судна "Яохай", який протаранив українських корабель. Для ознайомлення надали лише протокол допиту лоцманів. Бюрократична процедура поки що заважає і відправленню на батьківщину тіл загиблих моряків. Китайська сторона наразі не оформила усі необхідні документи, тому з датою вильоту поки що не визначилися. Урядова ж делегація планує залишити Гонконг до понеділка.
  Попередній матеріал
  Багажний хаос у "Хітроу"
  Наступний матеріал
  Солдат-строковик наклав на себе руки
  Теги:
  Loading...