Італієць влаштував акцію протесту на куполі собору святого Петра у Римі

  Протест на висоті у 140 метрів влаштував італієць Марчелло ді Фініціо. Чоловік видерся на купол собору Святого Петра у Ватикані та вивісив там плакат з гаслами проти чинної влади.

  На плакаті написано: "Припиніть це масове вбивство! У країні коїться політичне шоу жахів. Папа Франциск, допоможи!" Такі своєрідні пікети на соборі італієць проводить вже втретє. Минулоріч схожі акції влаштував у липні та жовтні. Ді Фініціо - власник пляжного бару. Він послідовно виступає проти ощадливих реформ чинної влади, зокрема - підвищення податків у галузі туризму. На додачу - вимагає виходу Італії з зони євро. Колеги по цеху чоловіка переважно підтримують. А пересічні італійці - до його виступів ставляться критично.

  Вальтер Ґаллі, власник пляжного бару: "Людям нашої професії зараз вкрай нелегко. Принаймні три сотні власників пляжних барів - через високі податки вимушені будуть згорнути бізнес вже до кінця року. А що робити потому? Або протести, або самогубство. Марчелло просто зрозумів це першим. І вирішив діяти, дійти до кінця. Я дуже за нього тривожуся".

  Симонетта Симоні, місцева мешканка: "Я розумію, що цей чоловік у відчаї. Але не можна ж видряпуватися на купол собору Святого Петра щоразу, як у тебе проблеми! Інакше кожен вирішить так вчинити, і архітектурній пам`ятці настане кінець".

  Попередній матеріал
  Ольгу Сніцарчук викликали до міліції для упізнання одного із нападників
  Наступний матеріал
  Кількість жертв численних торнадо у США продовжує зростати
  Теги:
  Loading...