Італія звинуватила Францію у порушенні принципів та правил ЄС

  Італія звинуватила Францію у порушенні принципів та правил Європейського союзу. Викликав закиди інцидент на прикордонній залізниці. Французькі прикордонники не пустили в країну потяг з Італії, у якому їхали мігранти із Африки. Правоохоронці заявили, що впустять лише тих, хто доведе свою фінансову спроможність жити у Франції.
  Саме італійська влада видала біженцям тимчасовий дозвіл на пересування теренами Шенгенської зони. Рим нарікає, що інші держави ЄС віддали Італію на поталу мігрантам. Сотні тисяч біженців прибувають до Італії після заворушень у Тунісі та Лівії. Найгірша ситуація - на острові Лампедуза, який не дає собі ради із напливом переселенців. Залагоджувати конфлікт Рим та Париж будуть 26-го квітня на саміті ЄС, де проблема мігрантів із Африки буде головною темою засідання.

  Роберто Мароні, міністр внутрішніх справ Італії: "Ми діємо відповідно до правил Шенгенської угоди, яка дозволяє свободу пересування у межах держав, що її підписали - тим, хто має на це дозвіл. Європейська комісія підтвердила, що Італія має право видавати такі дозволи. Тому усі, що їх отримали - мають право в’їхати у Францію".

  Попередній матеріал
  9 місяців знадобиться для ліквідації ядерної загрози на "Фукусіма- 1"
  Наступний матеріал
  Серед жертв негоди в США є діти
  Теги: