Італія потерпає від повеней, Велика Британія – готується

  Січень цього року виявився там найвологішим за усю історію метеоспостережень. Зараз на регіон насувається новий циклон. Про загрозу нових паводків оголосили у майже півтисячі районів Англії та Уельсу. Швидкість вітру там подекуди сягає 150 кілометрів за годину.

  Тим часом, в Італії уже борються з наслідками повеней. У країні зливи не припиняються. Цілі квартали опинилися під водою у Пізі. Рятувальники вивозять людей на гумових човнах. Місцеві мешканці кажуть – востаннє такий паводок бачили півсотні років тому. У Римі рівень річки Тибр досяг небезпечної позначки, мешканці кількох районів готуються до евакуації.

  Постраждалий: «Вулиці під півтораметровим шаром води. Рятувальники не встигають вчасно дістатися до усіх постраждалих, не у всіх бригад є необхідне обладнання. Ми чекали на допомогу кілька годин».

  Постраждала: «Мій магазин підтопило насамперед не тому, що він розташований біля ріки. Просто дренажна система міста не може впоратися з великою кількістю води, бо її давно не чистили. Довелося зачиняти заклад...»

  Попередній матеріал
  Село на Одещині замерзає без електроенергії
  Наступний матеріал
  На Майдан зійшлись люди – хочуть почути від опозиціонерів новини з ЄС (оновлено)
  Теги:
  Loading...