5.ua

Італія на межі нової урядової кризи

  На межі нової урядової кризи опинилася Італія. Парламент країни обговорить питання про довіру кабінету чинного прем’єра Енріко Летти.

  З такою ініціативою виступив сам глава уряду після того, як наприкінці минулого тижня п’ять міністрів з партії Берлусконі «Народ Свободи», пішли у відставку. Щоби уникнути політичного хаосу, на парламентському голосуванні Летта мусить здобути більшість голосів. Інакше полишить посаду разом із іншими членами уряду, а на Італію чекатимуть дочасні вибори. Аналітики вважають такий розвиток подій більш ніж вірогідним.

  Леонардо Морліно, професор політології: «Найвірогідніше, вотуму довіри кабмін Летти не отримає, і це призведе до нової політичної кризи. Представники партії Берлусконі не голосуватимуть за підтримку чинного уряду попри те, що у їхніх лавах намітився певний розкол. Летта може вибороти хіба що трохи часу на ухвалення кількох ключових рішень, а потому усе одно буде вимушений полишити посаду, попри те що ані він, ані президент Наполітано не підтримують ідею дочасних виборів».

  Попередній матеріал
  У Росії сьогодні висунуть звинувачення екологам «Грінпіс»
  Наступний матеріал
  У Лондонському зоопарку народилося тигреня