Історичне розлучення у Ємені набуло подальшого розвитку

  Історичне розлучення у Ємені набуло подальшого розвитку. Минулого тижня вперше в історії країни 8-літня дівчинка домоглася розлучення з 30річним чоловіком, який жорстоко обходився з нею. Тепер група адвокатів, які захищали права дитини, вимагають змін до законодавства.
  Вони пропонують поправки, які б забороняли шлюб з неповнолітніми дівчатами. Таким чином батьки могли б видавати дівчат заміж лише коли їм виповниться 18-ть. Згідно з чинними єменськими законами, батьки МАЮТЬ ПРАВО віддавати  дочок заміж у будь-якому віці. Однак, поки дружині не виповниться 15, чоловік не має права з нею кохатися. Утім, у бідній країні часто нехтують законами. Восьмилітня Ноюд Мухамед Алі стала першою жінкою, яка домоглася розлучення самотужки, адже за єменським законом, дитина не може відстоювати свої права у суді аж до повноліття.

  Шата Нассер, адвокат, захисник прав людини: "Ці зміни просто необхідні. Ми вимагаємо від парламенту внести до закону поправки, які встановлюють шлюбний вік - не менше 18 років".
  Попередній матеріал
  Сили безпеки Сомалі відвоювали у піратів арабський корабель
  Наступний матеріал
  Глава "Самсунгу" пішов у відставку
  Теги:
  Loading...