Іспанці виступили проти планів приватизації медичної галузі

  Понад сімдесят тисяч медиків влаштували страйк у столиці Іспанії. Люди протестують проти приватизації медичного сектору.

  Натепер влада Мадрида виставила на тендер шість лікарень та двадцять сім лікувальних центрів. На думку посадовців, це дозволить заощадити щонайменше двадцять відсотків поточних витрат. Утім, самі медики упевнені, що це призведе до здорожчання та погіршення медобслуговування. На знак протесту обіцяють щотижня влаштовувати подібні страйки до кінця травня. Нині у шпиталях залишається мінімальна кількість персоналу, як того вимагає закон, решта ж - страйкує на вулицях столиці.

  Фатіма Браньяс, медсестра: "Нам відомо, що після приватизації сервіс здорожчає, особливо це стосується тих лікарень, які висунули на тендер. Тож, на нашу думку це не призведе до скорочення витрат, а приватні компанії будуть збагачуватися на здоров’ї людей".

  Патрісія Де Сегера, лікар: "Ми маємо спитати простих людей. Якщо влада називає себе демократичною - вона має вислухати нас - професіоналів - та народ". 

  Попередній матеріал
  У США оприлюднюють подробиці вибуху на заводі у Техасі
  Наступний матеріал
  Курдські повстанці переходять з Туреччини до Іраку
  Теги: