17tv.com.ua

Іспанія звинуватила екс-прем’єра РФ з команди Путіна у зв’язках з мафією

  В Іспанії звинуватили урядовців Російської Федерації з команди чинного президента Володимира Путіна у зв'язках з мафією.

  Про це пише "Дзеркало тижня" із посиланням на The Times.

  Як повідомляє видання, в прокуратурі Іспанії заявили, що колишній прем'єр-міністр часів правління Володимира Путіна, двоє міністрів з його команди і низка чиновників були пов'язані з російською мафією. Згідно з інформацією іспанського відомства, російські урядовці допомагали "Тамбовській" мафії відмивати гроші за кордоном.

  Так, повідомляється, що лідер російської злочинної групи Геннадій Петров тривалий час підтримував зв'язки з урядом РФ і ділився своїми доходами від вбивств, продажу зброї, вимагання, шахрайства і контрабанди наркотиків у Іспанію з 1996 року.

  Таким чином, іспанська прокуратура оприлюднила обвинувачення у відмиванні мільйонів євро і кримінальній діяльності в Іспанії проти Петрова і ще 26 росіян. Зокрема, в розголошених правоохоронцями відомостях фігурує ім'я колишнього прем'єр-міністра Росії Віктора Зубкова. Зазначається, що він виступав з політичними рішеннями в інтересах мафії Петрова. Також серед 27 імен в обвинуваченні іспанської прокуратури значиться й російський депутат Володимир Резнік.  

  У зв’язках з мафією підозрюють також начальника відділу з боротьби проти організованої злочинності Юрія Бріткова і голову Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна, а також низку інших російських чиновників. "Петров підтримував особисті контакти на найвищому рівні в політичному, правоохоронному і кримінальному світі в Росії", - ідеться в документі.

  Згідно з інформацією видання, судовий розгляд обвинувачень щодо низки російських чиновників за підозрою у зв’язку із мафією повинен відбутися впродовж 2015 року. 

  Нагадаємо, у січні цього року стало відомо, що отруєний полонієм Литвиненко перед смертю звинувачував Путіна у педофілії. Крім того, перед смертю він вказав британським поліцейським на замовника свого вбивства - Путіна. 

  Попередній матеріал
  ЗСУ відбили атаки ворога під Мар'їнкою, лікарні Донецька забиті пораненими бойовиками – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Рада ратифікувала угоду з Японією про залучення та захист інвестицій
  Теги:
  Loading...