Іспанія і Португалія потерпають від повеней

  Піренейський півострів оговтується після повеней та буревіїв. Від високої води потерпає Іспанія. У кількох провінціях - найвищий рівень небезпеки. Натепер повідомляють про одного загиблого.

  А Португалія долає наслідки потужного нічного урагану. Там зазнали травм  тридцятеро людей, після того як у школі завалився дах. Серед поранених - здебільшого учні молодших класів.

  Висока вода прийшла в Іспанію після злив. Річки вийшли з берегів відразу у кількох провінціях Андалусії. Повінь затопила цілі населені пункти. Більше за всіх потерпає Есіха - місто, де мешкають сорок тисяч людей. У воді - перші поверхи будинків та припарковані автомобілі. Сотні родин залишилися просто неба. З посраждалого регіону евакуюють мешканців.  

  Постраждалий: "Тут затопило усе - крамниці, бари, будинки. Лише подивіться".

  Постраждалий: "Мій автомобіль вода віднесла на інший бік вулиці. Наче кінець світу настав".

  Висока вода в Іспанії не спадатиме ще кілька днів. Зливи триватимуть до завтра. А вода у річках подекуди вже сягнула критичного рівня - більше семи метрів. На Канарських островах метеорологи оголосили штормове попередження. Тоді як Португалію вже випробував на міцність ураган. Стихія залишила після себе повалені дерева, обірвані дроти електропередач та потрощені будинки. Натиску буревію не витримували навіть кам`яні споруди. У місті Томар в одній із шкіл обвалилися дах та стіни. Постраждали щонайменше тридцятеро людей - здебільшого учні початкових класів.

  Попередній матеріал
  Пожежі у одній із в`язниць Чилі - 81 загиблий
  Наступний матеріал
  Єгипет виплатить постраждалим від акул туристам по $50 тисяч
  Теги: