5.ua

Іноземні ЗМІ уже назвали ситуацію в Україні революцією [відео]

  В Україні – не протести, в Україні – революція. Така головна думка репортажу американського телеканалу Сі-Ен-Ен про останні події в нашій країні. Його журналісти проводять паралелі з Помаранчевою революцією. Проте наголошують, що цього разу влада не налаштована йти без відчайдушної боротьби.

  Британське суспільне мовлення Бі-Бі-Сі наголошує: незважаючи на провальне для опозиції голосування в парламенті щодо відставки уряду – десятки тисяч мітингарів залишаються в центрі Києва. Вони продовжують вимагати усунення президента Януковича та прем’єр-міністра Азарова від влади.

  Українська влада погрожує прибічникам опозиції кримінальною відповідальністю за блокування та захоплення адміністративних будівель – передає «Євроньюс». Телеканал наголошує: усі дев’ятеро людей, яких суд заарештував, звинувативши в хуліганстві – сильно побиті. Незважаючи на це, кажуть журналісти, українська Феміда визнала їх загрозою для суспільства та відправила до тюрми, відмовивши у м’якіших запобіжних заходах.

  Найвідоміший міжнародний арабський телеканал «Аль-Джазіра» наголошує – політична криза в Україні залишається невирішеною. На вулицях Києва, за повідомленнями журналістів цього медіа, постійно спалахують сутички між антивладними мітингарями та міліцією. Органи влади – заблоковані. «Аль-Джазіра» повідомляє: замість докладати зусилля для вирішення напруженої ситуації, президент Янукович полетів до Китаю.

  Російський державний інформаційний телеканал «Росія-24» повідомляє, що на Майдані Незалежності в центрі Києва забарикадувалися до двох тисяч людей. Його журналісти стверджують: від початку виступів проти згортання євроінтеграції України – до лікарів звернулися вже триста осіб. Ситуацію ж у центрі української столиці вони називають спокійною. Кажуть – протестувальників цілодобово охороняє міліція.

  Олександр Войтко, 5 канал.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Попередній матеріал
  Азаров розповів міністрам ОБСЄ, що у нас все нормально [відео]
  Наступний матеріал
  Засідання Ради не відбулось – не вистачило нардепів для кворуму
  Теги:
  Loading...