Індонезійські пошуковці ще не дістались до уламків російського літака

  Пошукові роботи на місці падіння російського літака "Суперджет-100" призупинені до ранку. Про це у своєму Твітері повідомляє популярний російський блогер Сергій Доля, який перебуває у пошуково-рятувальному центрі в Джакарті. За його даними, рятувальники поки що не змогли дістатися місця катастрофи. Туди прямують 350 людей.

  Рятувальники піднімаються по схилу у 80 градусів - це майже прямовисна стіна. Ночувати будуть прямо в альпіністському спорядженні. На світанку - продовжать підйом. Висадити десантників з повітря поки що також не вдалося. 

  Досі нічого невідомо про долю людей, що були на борту "Суперджету-100". За різними даними, летіли від 44-х до 50-ти осіб. На їхні пошуки відрядили піші загони рятувальників. На борту лайнера були громадяни Індонезії - працівники транспортних компаній та журналісти. Керували літаком громадяни Росії. Лайнер зник напередодні, під час показового польоту. "Суперджет-100" прибув до Індонезії в рамках туру країнами Азії. До зникнення встиг успішно здійснити у Джакарті один показовий політ. Другий мав тривати півгодини, але на 20-й хвилині пілот попросив дозволу на зниження, після чого зв`язок обірвався.

  Рятувальник: "Уламки добре помітні з повітря. А на одному з них пошуковці бачили логотоп компанії "Сухой"".

  Сусило Бамбанг Юдойоно, презиент Індонезії: "Я особисто розмовляв з керівниками пошукової операції. Вони повідомили - літак розбився на схилах гори Салак. Ми негайно розпочинаємо розслідування. Але пріоритет - це пошук людей, що були на борту".

  Родичка пасажира літака: "Я намагаюся якось це пережити.. Сподіваюся, мій брат якось вижив. Рада, що літак все ж таки знайшли".

  Попередній матеріал
  У Афінах хочуть повернути вивезені до Лондона давньогрецькі скульптури
  Наступний матеріал
  Подвійний теракт у Дамаску - щонайменше 40 загиблих
  Теги: