Індійці вимагають стратити усіх ґвалтівників

  Протести в Індії. Люди вимагають смертної кари для підлітка, що браву  участь у зґвалтуванні 23-річної студентки в Делі. Демонстрації розпочалися після оголошення вироку чотирьом повнолітнім злочинцям.

  Їх усіх засудили до страти через повішення. Підлітка ж судили окремо. Його вирок – три роки ув’язнення. Учасники протестів вимагають переглянути цю ухвалу і покарати неповнолітнього нарівні з іншими. Із такими гаслами люди зібралися під будівлею суду.

  Після ухвали вироку – його повинен погодити Верховний суд Делі. Тоді засуджені матимуть право на апеляцію. Нагадаємо, групове зґвалтування у делійському автобусі торік у грудні сколихнуло країну. Жертва нападу внаслідок отриманих травм померла. Країну охопили протести на захист жінок від насильства. Уряд ухвалив жорсткіше покарання за зґвалтування.

  Сушілкумар Шінде, міністр внутрішніх справ Індії: «Вирок встановить справедливість у справі цієї дівчини та її родини. Суддя дав знати цим антисоціальним елементам, що коли хтось скоїть подібний злочин – буде покараний за це на горло. Тому я вітаю такий вирок». 

  Попередній матеріал
  Росія та США запланували нові переговори щодо Сирії
  Наступний матеріал
  Американець хоче перелетіти океан на повітряних кульках
  Теги: