Індійським гвалтівникам висунули офіційні обвинуванення

  Проти п`ятьох фігурантів справи про групове зґвалтування та вбивство дівчини в індійському автобусі висунуто офіційні обвинувачення. У суді Делі підсудні заявили про свою невинуватість.

  Чоловіків віком від 19 до 34 років звинуватили за 13-ма статтями, зокрема і вбивстві. Максимальним покаранням за вбивство у Індії є страта. Звинувачення заявляє про наявність доказів що доводять  провину підсудних. Адвокати ж наполягають на фабрикації доказів та протестують проти ухвалення жорсткіших законів проти ґвалтівників.  Долю шостого обвинуваченого у справі - 17-річного молодика - вирішуватиме суд у справах неповнолітніх. В середині грудня у Делі група чоловіків напали на 23-річну студентку та її супутника в автобусі. Дівчину зґвалтували та викинули разом із другом із автобуса. Від отриманих поранень за два тижні дівчина померла. 

  А. П. Сінгх, адвокат підсудних: "Прикро, що уже під час суду розробляють нові закони. Ці закони нічого не досягнуть, окрім віктимізації чоловіків. У нашій країні законами неправильно користуються. І плоди цього шантажу з`являться раніше, ніж буде ухвалено вирок".  

  Попередній матеріал
  У Києві знімають психологічний трилер про політика-маніяка
  Наступний матеріал
  Байбак із Харкова навіщував ранню прохолодну весну [відео]
  Теги:
  Loading...