Індійський суд довів вину першого з учасників групового зґвалтування

  Перший вердикт у резонансній справі про групове зґвалтування виніс суд Делі. Наймолодшого із звинувачених, якому на момент скоєння злочину було 17 з половиною років, визнали винним.

  Нагадаємо, інцидент стався у грудні минулого року - тоді 23-річну студентку зґвалтували та побили у міському автобусі. Через 2 тижні після нападу вона померла у сингапурській лікарні.

  Покарання ж злочинцю оголосять у середині вересня. За індійськими законами, це може бути позбавлення волі до трьох років - його справу розглядали у суді для неповнолітніх. Окрім юнака, у нападі звинуватили ще 5-х дорослих чоловіків. Один із них помер у тюрмі, імовірно - наклавши на себе руки. Ще чотирьох - продовжують судити. Їм загрожує смертна кара.

  Напади на жінок в Індії - не рідкість. Зґвалтування фіксують там що 20 хвилин. Та саме цей напад спровокував масові протести по всій країні і змусив уряд запровадити у березні суворіше покарання для повнолітніх ґвалтівників.

  Мати жертви: "Ми сподіваємося, що винний отримає покарання, співмірне до скоєного злочину - лише так буде встановленаа справедливість за смерть нашої доньки. Три роки в'язниці - це замало".

  Попередній матеріал
  Єврокомісар допоможе українській владі і опозиції дійти порозуміння
  Наступний матеріал
  Дніпропетровська молодь вимагає створити інфраструктуру для велосипедистів
  Теги: