Індійські мусульмани долучились до мітингів проти антиісламського фільму

  У світі не вщухають антиамериканські протести, спровоковані скандальним фільмом "Невинність Мусульман". Масштабний виступ відбувся у Індії.

  Тисячі студентів вийшли на вулиці у Джамму та Кашмірі, щоби висловити своє обурення стрічкою, що ображає релігійні почуття мусульман. Вони вимагали заборонити фільм до показу у світі, вилучити його рекламний ролик з інтернету і покарати авторів. Схожі протести від кінця минулого тижня не вщухають і у інших арабських країнах. Демонстрації відбулися у Єгипті, Лівії, Лівані, Пакистані, Ємені, Тунісі, Судані, Афганістані. Долучилися і активісти з не-мусульманських держав. Мітинги та пікети перед посольствами США влаштували у Бельгії, Великій Британії, Франції, Данії та низці інших країн.

  Протестувальник: "Ми протестуємо проти дій тих, хто створив і фінансував цей фільм - а то були громадяни США та Ізраїлю. Вимагаємо, щоби автори стрічки публічно вибачилися перед мусульманами. Сам фільм необхідно заборонити показувати в усьому світі, а його рекламний ролик - стерти з You-Tube та інших інтернет-джерел".

  Попередній матеріал
  Мірошниченко: правоохоронці не можуть карати за порушення правил агітації
  Наступний матеріал
  У Німеччині хочуть заборонити публічний показ фільму "Невинність мусульман"
  Теги: