Індійські адвокати відмовляються захищати ґвалтівників [відео]

  Індійська колегія адвокатів відмовляється захищати винуватців групового зґвалтування у Нью-Делі. Майже дві з половиною тисячі правників округу, де відбудеться суд, заявили, що не погодяться представляти інтереси зловмисників. Захисників шістьом молодикам призначила держава. П’ятьом із них сьогодні висунули офіційні звинувачення. Шостий стверджує, що неповнолітній. Якщо це підтвердить медична експертиза - його справу розглядатиме спеціальний суд.

  Смертної кари через повішання вимагає для шістьох злочинців батько жертви зґвалтування. Цього ж хоче і більшість протестувальників, що у четвер зібралися під судом округу Сакет у Нью-Делі. Тут розпочинається процес однієї із найгучніших кримінальних справ Індії. Його результат має стати переломним у законодавстві країни - заявляють тисячі громадян. Йдеться про захист прав жінок, оприлюднення імен злочинців і суворішу кару за насильство. 
   
  Ашіма Шарма, студентка: "Дуже, дуже суворе покарання має бути застосоване до цих злочинців. Таке суворе, щоб усі чоловіки Індії добре усвідомили, що буває за подібні діяння. І що не можна такого чинити із жінками".

  Раджеш Аґарваль, протестувальник: "Чому уряд нас не слухає? Ми вимагаємо спеціальну сесію парламенту, влада повинна змінити закон таким чином, щоб подібних злочинців вішали!"

  До протестувальників приєдналась і колегія адвокатів Індії. Захищати зловмисників правники відмовилися - у примусовому порядку адвоката призначила держава. До початку процесу чоловіки перебувають під вартою. Заарештували їх після опитування тридцяти свідків. Обвинувачення викладені на понад тисячі сторінок.  

  П. М. Шарма, адвокат Верховного суду: "Юридична спільнота обурена. Ми добре розуміємо, яким жорстоким був цей злочин. Навіть зараз у нашій державі жінки не є в безпеці. І ми - як чоловіки - хочемо, щоб ця ситуація змінилася".

  Пукіт Сашдева, адвокат: "Це дуже огидний злочин. Ми повинні висловити повагу нещасній жертві, маємо дати чіткий сигнал суспільству, повинні переконатися, що місто у безпеці - і захищати цих злочинців ніхто з нашого боку не буде".

  Жертвою зґвалтування і тортур 16-го грудня стала 23-річна студентка, ім`я якої не оприлюднюють. Злочин стався у чартерному автобусі, що нелегально підбирав пасажирів. Серед підозрюваних - і водій автобуса. Після насильства студентку побили і викинули на дорогу. Хоча лікарі понад тижень боролися за її життя - врятувати дівчину не вдалося. 

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У США триває операція з порятунку дрейфуючої нафтової платформи
  Наступний матеріал
  Стрілянина на півдні Швейцарії - 3 загиблих
  Теги:
  Loading...