Індія потерпає від аномальної спеки

  Від аномальної спеки потерпає Індія. За офіційними даними, з початку квітня - від зневоднення та сонячних ударів - загинули понад півтисячі людей.

  ЗМІ ж повідомляють про понад шістсот жертв. І це - усього за останні чотири доби. Середня температура повітря у країні - плюс сорок три за Цельсієм. Влада закликає людей за можливості залишатися удома, і пити якнайбільше води. Через високе навантаження у електромережах - виникли перебої з енергопостачанням. Фермери у розпачі: через посушливу погоду гинуть майбутні врожаї. Метеорологи ж запевняють: за кілька тижнів почнеться сезон мусонів і погодна ситуація покращиться.

  Вікрам Сінгх, директор національного метеорологічного бюро: "Кілька днів тому температура повітря сягала плюс сорока п’яти за Цельсієм. Зараз - термометри показують плюс сорок два. Покращення незначне, але спека стала трохи менш нестерпною".

   Анурадха, місцева мешканка: "Така велика залізнична станція - і жодного кондиціонера чи вентилятора. Спека неймовірна, але ми нічим не можемо зарадити ситуації, доводиться  просто терпіти. Найгірше у таку погоду дітям".

  Попередній матеріал
  Залізнична аварія у США
  Наступний матеріал
  У Чилі справжні передвиборні пристрасті
  Теги: