Індія охоплена хвилею протестів через економічні плани уряду

  Масштабні протести охопили Індію. У низці міст країни відбулися велелюдні демонстрації. Люди обурені планом економічних реформ чинної влади.
  Зокрема, вони виступають проти рішення уряду дозволити іноземним мережам супермаркетів вийти на індійський роздрібний ринок. Також активісти незадоволені запланованим підвищенням цін на газ та дизельне пальне. У місті Патна демонстранти заблокували залізничний рух. У Мумбаї не вийшли на роботу працівники крамниць та ринків. Схожі акції відбулися і у інших містах. Опозиційні партії та профспілки закликали людей до загальнонаціонального страйку. Участь у ньому, за планами організаторів візьмуть мільйони людей.

  Прутвірадж Чандран, голова профспілки: "Якщо на наш роздрібний ринок вийдуть великі іноземні супермаркети, постраждає місцевий приватний бізнес, а отже - і вся економіка країни. Ми виступаємо проти цього, і не припинимо протестів, допоки влада не перегляне свою позицію. Якщо ж уряд наполягатиме на своєму плані - загальнонаціональні страйки охоплять усю країну, аж до найменшого села".
  Попередній матеріал
  Одарченко: відео з дільниць не передаватиметься зразу на сервер ЦВК
  Наступний матеріал
  Повінь у Болівії - щонайменше 3 загиблих
  Теги: