Індія оговтується від потужного циклону (оновлено)

  Індійські рятувальники знайшли та доправили на берег 18-х рибалок, які не змогли повернутися, коли в них скінчилося пальне. Усю ніч вони провели серед триметрових хвиль, які підняв циклон "Файлін".

  У морі досі лишаються 20-ро членів команди затонулого панамського судна. Над територією Індії буревій поступово вщухає. Метеорологи вже заявили – найгірше позаду. За останніми даними, загинули десятеро людей. Кількість жертв могла би бути набагато більшою, якби не евакуація. Це найбільша за останні 23 роки операція: з небезпечних районів вивезли понад 800 тисяч людей. Зараз рятувальники розчищають дороги та відновлюють електропостачання. Чимало районів підключать уже надвечір. Потужність урагану оцінили за четвертою категорією, а не п’ятою, найвищою – як прогнозували раніше. Швидкість вітру не перевищувала 55 метрів за секунду..

  Шашидар Редді, заступник голови національного департаменту катастроф: «Зараз уже ясно, що загальний вплив циклону буде набагато меншим, ніж за прогнозами. Є певні руйнування, циклон рухається ще до кількох штатів. Алі і там поки очікуємо просто сильні зливи».

   

  Попередній матеріал
  Вибух на піротехнічній фабриці у В’єтнамі – число жертв зростає
  Наступний матеріал
  У В’єтнамі триває прощання з легендарним полководцем
  Теги:
  Loading...