Імпічмент президенту оголосив Сенат Парагваю

  Фернандо ЛУґо визнали винним у бездіяльності під час кривавих сутичок між селянами та поліцією минулого тижня. Людей виганяли із самозахоплених земель. Внаслідок бійок загинуло 17 осіб, з них чимало поліцейських.

  61-річний президент до обрання на найвищу посаду був католИцьким єпископом. Імпічмент політик назвав заколотом, але залишити крісло погодився. Обов`язки глави держави до наступного року виконуватиме віце-президент Федеріко Франко. На знак протесту проти відставки ЛУґо його прихильники влаштували мітинги у столиці країни - місті Асунсьйон. Мітинг переріс у масові сутички. Поліція застосувала проти демонстрантів водомети.

  Фернандо Луґо, колишній президент Парагваю: "Сьогодні скинули не Фернандо Луґо, а парагвайську історію. Нашу демократію глибоко уразили: її закони  зрадницьки порушили. Сподіваюся, ті, хто так вчинив, усвідомлюють серйозність своїх дій".

  Федеріко Франко, новий президент Парагваю: "Присягаюся поважати демократичні інституції, закон, права людини та виконувати зобов`язання, що взяв на себе уряд".

  Попередній матеріал
  Євро-2012: хряк-віщун пророкує перемогу Іспанії
  Наступний матеріал
  Найбридкішого собаку обрали у США
  Теги: