Імовірний винуватець вибухів в Бостоні почав спілкуватись з поліцією

  Підозрюваний у скоєнні бостонського теракту - Джохар Царнаєв - почав спілкуватися з правоохоронцями, пишучи короткі відповіді на папері. Про це повідомляє американський телеканал CNN із посиланням на власні джерела у слідчій групі.

  Молодший Царнаєв зазнав серйозного поранення в шию, тож лікарі не можуть поки спрогнозувати, чи буде він узагалі говорити, якщо одужає. Комісар поліції Бостона заявив, що брати планували низку терактів. За словами Едварда Девіса, про це свідчать речові докази, зібрані під час розслідування справи. Нагадаємо, Царнаєва-молодшого затримали у п’ятницю. Його старшого брата - Тамерлана - застрелили під час спецоперації. Зловмисники вбили одного поліцейського та серйозно поранили іншого. Їх також підозрюють у скоєнні теракту під час Бостонського марафону. Внаслідок нього загинули троє людей, ще майже дві сотні зазнали поранень.

  Едвард Девіс, комісар поліції Бостона: "Свідчення Царнаєва будуть надзвичайно важливими для з`ясування всіх деталей. Федеральне бюро розслідувань створило спеціальну групу, яка намагається різними методами спілкуватися з підозрюваним. Цей процес триває, про конкретні результати говорити поки зарано".

  Попередній матеріал
  ПЕТРУШКА РОЗБРАТУ: Урґант і Україна [відео]>
  Наступний матеріал
  На околиці Дамаска виявили масове поховання - близько 500 убитих
  Теги:
  Loading...