Twitter / Julian Röpcke

Гумдопомогу для Алеппо пропонують доправляти "небом"

  Понад 120 британських депутатів звернулися до прем'єр-міністра Терези Мей з вимогою надати дозвіл для доправлення продовольства і медикаментів у сирійське місто Алеппо повітряним шляхом

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на The Guardian.

  "З огляду на те, що наші Королівські ВПС вже працюють у небі над Сирією, ми закликаємо вас терміново дозволити скидання гуманітарних вантажів населенню Алеппо, яке опинилося в облозі", - йдеться у зверненні.

  За словами депутатів, Британія має надійних союзників у Алеппо, включаючи групу порятунку “Білі каски”, яка готова координувати збір і розподіл "повітряної" гуманітарки.

  У міністерстві закордонних справ уже відреагували на це звернення депутатів, закликавши режим Асада і його союзника Росію покласти кінець кризі.

  "Нашим пріоритетом є захист цивільних осіб у Сирії, які стикаються з жахливою гуманітарної ситуацією. Ми закликаємо режим Асада і його російських союзників негайно покласти кінець жахливій кризі. Разом із нашими міжнародними партнерами ми будемо продовжувати розглядати всі варіанти, щоб полегшити страждання мільйонів сирійців", - наголосили у відомстві.

  Попередній матеріал
  Торецьк опинився на межі гуманітарної катастрофи – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Перші ліки за новими контрактами ПРООН поставить вже в понеділок
  Loading...

  Авіація Асада і Росії здійснила 150 нальотів на Алеппо: численні жертви

  Масовий голод може розпочатися в Алеппо вже за 10 днів – "Білі каски"