Гучно зустрічає Лондон день початку Олімпійських ігор

  Гучно зустрічає Лондон день початку Олімпійських ігор. На честь святкової дати - протягом трьох хвилин поспіль дзвонитимуть куранти Біг Бена. Початися дійство має за кілька хвилин.
  Битимуть також у тисячі дзвонів по усій Британії. За задумом організаторів Олімпіади - це має стати одним з перших святкових заходів, приурочених до початку Ігор. Управління з туризму країни - закликало взяти у ньому участь усіх охочих. Люди можуть долучитися - за допомогою простих велосипедних дзвінків, або безкоштовних додатків до мобільних. Кульмінацією святкового дня - стане також звук дзвону. Ним королева Єлизавета 2-га повідомить про початок церемонії відкриття Олімпіади. Його призначено на 23-тю годину за Києвом. А о другій ночі, заплановано святковий салют.

  Мартін Крід, артист: "Дзвони - найгучніші з музичних інструментів. Тож я подумав, що варто було б заохотити громаду одночасно дзвонити по усій країні на честь початку Олімпіади. Ідея у тому, щоб кожна людина дзвонила якнайшвидше і якнайгучніше, щоби про відкриття Ігор почув увест світ!"
  Попередній матеріал
  Від негоди потерпає американський штат Нью-Йорк
  Наступний матеріал
  Україну на Олімпіаді представлятимуть 245 спортсменів
  Теги: