Губернатор Каліфорнії Шварцнегер візитує у Москві

  Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварцнегер візитує у Москві. Натепер він, зокрема, встиг покататися у столичній підземці.
  У метро його супруводжували посли США, Австрії та Росії. Арнольд Шварценегер також виступив в американській торговій палаті. Наступною зупинкою візиту став інноваційний центр "Сколково". Сюди його привіз президент Росії - Дмитро Медведєв на білій "Чайці". Разом із Каліфорнійським губернатором  до Росії приїхали потенційні інвестори цього російського інноваційного центру. Арнольд Шварценеггер відвідує Росію не вперше. Ще до початку політичної кар`єри у Москві він знімався у кінострічці "Червона спека". А пізніше прилітав на відкриття ресторану "Планета Голівуд". 

  Арнольд Шварценегер, губернатор штату Каліфорнія: "Я у захваті від Росії. у цієї країни величезний потенціал економічного зростання. Коли я приїжджаю сюди - завжди не стримую емоцій і кажу - о, Господи - це країна великих можливостей. Ми сподіваємося - що зможемо надати Росії допомогу, зокрема у галузі високих технологій і біотехнологій".

  Дмитро Медведєв, президент Росії:"Основное для нас сейчас даже не создание новых продуктов. Хотя конечно любая экономика в этом заинтерисована основным является коммерциализация того, что мыпридумываем. И в этом смысле нам есть чему поучиться у американских коллег".

  Попередній матеріал
  Депутат-регіонал Фесенко очолить Вищий спеціалізований суд
  Наступний матеріал
  Дитяча письменниця Д. Роулінг - найвпливовіша жінка Великої Британії
  Теги: