Грецькі профспілки оголосили про нову хвилю протестів

  Грецькі профспілки оголосили про нову хвилю протестів. У вівторок держслужбовці проведуть тригодинний страйк і масову демонстрацію у центрі Афін. А за кілька днів планують добовий страйк.
  Лідери робітників обурені тим, що новий уряд не відмовився від антикризового пакету. І навпаки - планує іще більше затягнути паски бюджетникам. Профспілки обіцяють не припиняти масові протести і демонстрації  під час обговорення пакету допомоги у парламенті. Депутати від опозиції уже заявили, що не будуть голосувати за бюджетну економію у нинішньому вигляді. І вимагають від Євросоюзу змінити умови надання фінансових коштів. В обмін на кредит Греція має суттєво скоротити кількість робочих місць, заморозити зарплати, пенсії та премії.

  Костас Цикрикас, президент конфедерації держслужбовців: "Ми продовжимо протести, бо наші проблеми не зникли, а навпаки - погіршуються. Новий уряд не сказав відверто, що буде дяіти інакше, аніж його попередники. І навіть заявив, що запровадить нові суворі заходи економії, які передбачає угода про надання фінансової допомоги".

  Попередній матеріал
  Литвин заявив, що Мельниченко звинуватив його в замовленні переслідування, аби відвести підозри від себе
  Наступний матеріал
  Мер Запоріжжя обіцяє знести Сталіна, якщо той - незаконний
  Теги: