Грецію лихоманить від страйків

  Грецію лихоманить від страйків. Тепер не працюють залізничники. Вони - проти скорочення робочих місць та скасування частини збиткових маршрутів. Уряд запропонував приватизувати залізничну компанію - яку вважає нерентабельною - а робітники бояться, що новий власник їх вижене.
  Нині у країні не ходять пасажирські та вантажні потяги, зупинився рух приміських електричок. Завтра профспілка планує протягом доби три рази призупиняти роботу залізниці на три години. До страйку приєдналися водії вантажівок і бензовозів. Як і під час страйку в кінці минулого тижня, вони знову вишикували свої машини вздовж основних автошляхів країни. Протестують і власники заправок. Їхні вимоги - переглянути політику уряду щодо цін на бензин.

  Константінос Софос, голова профспілки залізничників: "Сьогодні ми пікетуємо кілька державних установ. І виступаємо проти намірів влади реформувати залізницю. Ми не зупинимося, допоки влада не піде на поступки".

  Вассиліос Сачіндіс, голова профспілки водіїв вантажівок: "Ми будемо стояти до кінця. Якщо треба, помремо за відстоювання своїх прав. Чи ви не бачите, що відбувається? Дорожня поліція збирається відібрати у нас ліцензії!"

  Попередній матеріал
  Вибори президента Білорусі відбудуться 19 грудня
  Наступний матеріал
  17 вересня на "5 каналі" телемарафон-реквієм "Ціна журналістського життя"
  Теги: