Греція таки отримає новий пакет грошової допомоги від Європи

  Греція таки отримає новий пакет грошової допомоги від Європи. Таке рішення ухвалили міністри фінансів країн єврозони у Брюсселі. Засідання тривало - понад дванадцять годин.
  На ньому виробили план порятунку грецької економіки. Приватні банки - спишуть понад 50 відсотків держборгу Афін. ЄС та МВФ - нададуть країні нову позику  у 130 мільярдів євро. На додачу уряди держав Євросоюзу знизять відсоткову ставку за попередніми кредитами Греції. Усі ці заходи мають допомогти країні вже за вісім років знизити держзаборгованість до 120 відсотків - проти нинішніх 160ти. В обмін на фінансову допомогу від Греції вимагають жорсткої економії бюджету. Нагадаємо, раніше Європа вже виділила Афінам 110 мільярдів євро позики. Та це - не врятувало країну.

  Жан-Клод Юнкер, голова єврогрупи: "Після тривалих перемов ми досягли домовленості щодо нової програми скорочення держборгу Греції. Ухвалені заходи допоможуть Афінам провести необхідні реформи, досягнути фінансової стабільності, знизити рівень безробіття і надалі залишатися частиною єврозони. Єврогрупа чітко усвідомлює: громадяни Греції вже доклали чималих зусиль, щоби подолати кризу. Ми наголошуємо - необхідно і надалі ефестивно працювати, щоби повернути грецьку економіку на шлях зростання".
  Попередній матеріал
  У сутички з поліцією переросли масштабні протести у Чилі
  Наступний матеріал
  9 моряків врятувала із палаючого корабля знімальна група іранського телебачення
  Теги: