Греція беззаперечно залишиться частиною єврозони

  Греція беззаперечно залишиться частиною єврозони. Таку заяву зробив президент Єврогрупи Жан-Клод-Юнкер за результатами учорашньої зустрічі міністрів фінансів європейських країн у Брюсселі. Ідею, що Афіни полишать зону обігу єдиної валюти - політик назвав нонсенсом.

  Він сподівається, що Греція у якнайстисліший термін отримає новий уряд, який продовжить реформи у економічно нестабільній країні. Дотепер грекам це не вдалося. Після нещодавніх парламентських виборів у країні посилили позиції ліві політичні сили, які вимагають перегляду кредитних угод з Європою і пом`якшення антикризових заходів. Якщо партії-переможці не сформують коаліцію найближчими днями вже за місяць на греків чекають нові парламентські вибори. Між тим на тлі нестабільної ситуації курс євро у Греції стрімко падає.

  Жан-Клод Юнкер, президент Єврогрупи: "Ми ні на жодну мить не припускаємо ймовірність виходу Греції з зони євро. Це нонсенс і пропаганда. Ми повинні поважати грецьку демократію. Тамтешні мешканці зробили свій вибір, і ми будемо працювати з урядом, який сформують у Афінах партії-переможці. Однак усі у Греції мусять розуміти, що країні необхідно продовжувати узгоджені з ЄС антикризові реформи".

  Житель Греції: "Політики мають якнайшвидше сформувати уряд, який зможе знайти вихід з економічної кризи. Греки переважно сподіваються, що наша країна залишиться у Єврозоні, але заходи економії необхідно пом`якшити".

  Попередній матеріал
  До дня сім`ї готуються на Київщині
  Наступний матеріал
  Далай-Ламі у Лондоні вручили нагороду
  Теги: