twitter.com/MySwitzerland

Готардський тунель: У Швейцарії запрацював найдовший залізничний тунель у світі

  Після 17 років спорудження та 11 мільярдів євро інвестицій перший регулярний пасажирський поїзд вирушив Готардським тунелем. Цей маршрут заощаджуватиме пасажирам 30 хвилин під час кожної поїздки

  У неділю, 11 грудня, у Швейцарії розпочався рух Готардським залізничним тунелем, який є найдовшим у світі. Перший регулярний пасажирський потяг, який проїхав через тунель, вирушив зі швейцарського Цюриха до італійської Монци. Квитки на нього отримали як любителі залізних доріг, так і високопоставлені гості, зокрема співробітники уряду Швейцарії та адміністрацій всіх кантонів, депутати парламенту і представники залізничної галузі, повідомляє видання DW.

  Ставши найдовшим у світі, Готардський тунель протяжністю 57 кілометрів потіснив з першого місця японський Сейканський тунель протяжністю 53,9 кілометра. А Євротунель під Ла-Маншем, довжина якого становить 49,9 кілометра, тепер посідає третє місце.

  Подорож Готардським тунелем займає близько 20 хвилин та скорочує подорож із півночі на південь Швейцарії на 30 хвилин. А коли наприкінці 2020 року буде відкрито 15-кілометровий тунель Ceneri, тривалість подорожі стане меншою на годину.

  Роботи з будівництва Готардського тунелю почалися 17 років тому. Загальна вартість проекту склала 10,9 мільярда євро.

  Попередній матеріал
  Обстріл Новотошківського: двоє українських військових зазнали поранень
  Наступний матеріал
  Речник МВС: До банди грабіжників у Княжичах входив ветеран ГУБОЗу

  Французи перекрили стратегічний тунель під Ла-Маншем

  У Швейцарії офіційно відкрили найдовший і найглибший тунель у світі

  Японія представила потяг, який долатиме Сейканський тунель всього за 4 години

  Євротунель під Ла-Маншем призупинив роботу через мігрантів