Гордон Браун: місце України в ЄС

  Договір про асоціативне членство України в ЄС - таким має стати наступний крок для Києва та Брюсселя. Про це заявив прем`єр-міністр Великої Британії Гордон Браун.
  Така позиція зафіксована в українсько-британській угоді про співпрацю. Документ підписали у Лондоні британський прем`єр і український Президент. Угода передбачає і початок роботи над спрощенням візового режиму для українців. А також -  допомогу британців у проведенні чемпіонату Євро-2012. Цей договір Віктор Ющенко назвав історичним. 

  Віктор Ющенко, Президент України: "Велика Британія вважає, що наступним кроком, мається на увазі з точки зору сьогоднішнього дня, для Євросоюзу та України має стати укладення угоди про асоціації, що також включає глибоку зону вільної торгівлі. Тому я вважаю, що це фундаментальні домовленості. Ми сьогодні отримали одного з великих наших партнерів у реалізації євроінтеграйційної політики України".

  Після переговорів з Гордоном Брауном Віктор Ющенко зустрівся з британськими бізнесменами. Президент запросив інвестувати в українську економіку та подякував тим підприємцям, які вже прийшли на український ринок.
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  НБУ має намір збільшити офіційний курс гривні щодо долара (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...