Гонконг паралізований через тайфун Несат

  Тайфун Несат пронісся над Гонконгом. Через негоду там закрили установи та навчальні заклади, є руйнування. Кілька людей зазнали поранень. Від ночі місто потерпає від злив і рвучкого вітру. Його швидкість сягає 33-ох метрів за секунду.

  8 балів за 10-бальною шкалою небезпеки надали метеорологи тайфуну Несат. У Гонконзі до його приходу підготувалися заздалегідь. У місті - закрили біржі, державні установи та школи. Багато компаній попросили працівників не виходити на роботу. Скасували десятки авіарейсів та обмежили рух громадського транспорту. Влада також заборонила рух поромів між Гонконгом та Макао. Пасажири таким заходам не раді.  

  Туристка: "У моїй туристичній групі діти та літні люди. Природне лихо чи ні - а хтось має вирішити проблему з транспортуванням!"

  Турист: "Спочатку я намагався поїхати автобусом. Але рейси скасували. Тож я прийшов сюди - але пором теж не працював. Єдине, що лишається - чекати".

  У місті скасували всі розважальні заходи та публічні церемонії. Зокрема - ранкове піднімання прапора в затоці Вікторія. Завдяки ретельній підготовці, жертв у Гонконзі вдалося уникнути. Руйнування також незначні - вибиті шибки, повалені дерева та білборди. У затоці на мілину сів корабель вагою у півтори тисячі тонн. Команда - не постраждала.

  Пасажирка: "Величезна хвиля з моря виштовхувала баржу просто на берег. Ми боялися, що вона розіб`ється".

  Тайфун зачепив не лише Гонконг, а й Макао, знаний розважальними центрами та казино. Утім, там вирішили не закривати нічні клуби. Щоправда, туристів у місті - відчутно поменшало. З Гонконгу тайфун рушив у напрямку острова Хайнань. Там в очікуванні стихії - вже евакуювали майже 60 тисяч людей. 

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Мексиканські археологи знайшли кам`яний вівтар віком 3 тисячі років
  Наступний матеріал
  У Києві готуються провести 41-й міжнародний кінофестиваль "Молодість"
  Теги: