HONDA відкликає 300.000 десятирічних авто

  Понад триста тисяч автомобілів по усьому світу - відкликає японський автовиробник Honda. Причина - дефекти подушок безпеки. Під час зіткнення авто з перешкодою - вони спрацьовують - надто швидко. А це може спричинити тяжкі травми або навіть загибель людей.

  Проблеми виникають - у машинах 2001 та 2002 року випуску. Натепер зафіксували вже два десятки інцидентів з подушками безпеки. Зокрема, два роки тому у США через це - загинуло двоє людей. Фахівці зазначають: такі несправності виникають у Honda - не вперше. За останні 4 роки у різних країнах відкликали близько 2 мільйонів автівок. Утім, представники автоконцерну заявили: більше повернень через цю проблему не буде.

  Рік Пол, автооглядач журналу Consumer Reports: "Взагалі, відкликання машин автовиробниками - річ не надто рідкісна. Але якщо проблеми виникають у великої кількості автівок одразу - це завжди привертає увагу і впливає на подальші продажі".

  Джордж Мальяно, автооглядач журналу  Global Insight: "Honda - будувала свою репутацію на принципах якості і безпеки. Люди на сто відсотків довіряли її машинам, залюбки купували їх, і вивели автоконцерн на найвищі позиції американського ринку. Якщо у споживачів виникнуть сумніви у безпечності Honda - виробник втратить дуже багато".

  Попередній матеріал
  Лікар Майкла Джексона оскражує вирок суду
  Наступний матеріал
  Володимира Кличка ушпиталили в Німеччині
  Теги: