Фото actualitati.md

Головнокомандувач НАТО: російських військ в районі українського кордону ще багато

  Верховний головнокомандувач силами НАТО в Європі Філіп Брідлав заявив, що не впевнений у відведенні російських військ від кордону з Україною.


  За словами генерала Брідлава, російських військ в районі українського кордону ще багато, і вони "чинять тиск на ситуацію".
  "Ми бачимо деякі пересування. Проте їх масштаб і охоплення ще не ясні", - заявив головнокомандувач на прес-конференції в Брюсселі, передає "Интерфакс-Украина".

  На питання про те , чи можна говорити про оголошений відведення російських військ від українського кордону, генерал відповів: "Не знаю".

  НАТО відомо, що пересування військ обмежується одним з трьох районів, які прилягають до кордону з Україною, в яких, за оцінками Альянсу, знаходяться 40-50 тисяч одиниць особового складу.
  "На кордоні залишається ще дуже велика угруповання, яке, можливо, незначно скоротилося... І ці війська займають загрозливі позиції і в змозі надавати подальший тиск на київський уряд", - зазначив генерал.

  Нагадаємо, раніше НАТО підтвердив активність російських військ біля українських кордонів. Як зазначив генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмуссен, на українсько-російському кордоні зафіксована обмежена активність російських військових підрозділів. Мовляв, це дає підстави припускати, що сили готуються до відправки назад.

  У четвер, 22 травня, кремлівські верховоди знову запевнили, що відводять свої війська від кордонів України. Усі попередні заяви Москви з цього приводу виявлялись неправдою.
  Попередній матеріал
  Мінфін: Фінансування виборів в країні повністю забезпечено
  Наступний матеріал
  У ЦВК сказали, скільки коштуватиме другий тур виборів у разі його проведення
  Теги:
  Loading...