Фото mir.gov.pl

Голова Єврокомісії: реакція на події в Україні – справа всього світу

  Президент Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу заявив у четвер, що засудження дій Росії і допомога Україні мають стати справою всього світу.


  Становище в Україні є "найбільшою загрозою стабільності і безпеці в Європі після занепаду Берлінського муру", – сказав він, виступаючи у Стенфордському університеті у США, повідомляє Радіо Свобода.

  Росія не прийняла "суверенний вибір України», її народу "взяти своє майбутнє у власні руки і зблизитися з Європейським союзом" і втрутилася, наводить слова Баррозу російське агентство Интерфакс. "Ми не можемо ні прийняти, ні виправдати такий різновид поведінки", – наголосив чільник Єврокомісії.

  За його словами, питання про те, щоб змусити Росію заплатити за це дипломатичну й економічну ціну і підтримати України в її становленні як демократичної, квітучої й незалежної країни, – це тепер питання не тільки Європейського союзу, США чи "Групи семи", а й решти світу. Адже йдеться про "пряму загрозу міжнародному праву й міжнародному мирові", заявив Жозе Мануел Баррозу.
  Попередній матеріал
  Невідомі намагались захопити "Київводоканал"
  Наступний матеріал
  Терористи намагаються втекти зі Слов'янська на авто місцевих жителів - Тимчук
  Теги:
  Loading...