Фото pakistantoday.com.pk

Голова МЗС Британії: ЄС має готуватися до третьої фази санкцій проти Росії

  Міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг закликав Євросоюз готуватися до третьої фази санкцій проти Росії.

  Як відмітив Хейг напередодні неформального засідання міністрів закордонних справ ЄС в Афінах, "ситуація залишається дуже небезпечною, дуже напруженою , на східному кордоні з Україною зосереджена велика кількість російських військових", тому треба бути готовим вводити економічні санкції проти РФ, передає "Интерфакс-Украина".

  "Для ЄС важливо не забувати, що те, як вчинила Росія, не може бути прийнятним в Європі в XXI столітті, - зазначив британський міністр, - Важливо продовжувати обговорювати, що можна зробити в майбутньому, щоб знизити енергетичну залежність Європи від Росії, і важливо залишатися спокійними і єдиними щодо санкцій, які ми вже застосували щодо конкретних осіб Росії і Криму, а також готувати далекосяжні заходи, якщо це буде необхідно".

  Хейг також висловив думку, що "ніхто не повинен диктувати народу України, якими мають бути конституція і майбутнє країни". "Вони самі повинні визначати своє майбутнє, і вони віддані цьому Ніхто не буде говорити - .. ні ЄС, ні Росія. Це їх право", - заявив міністр.

  Попередній матеріал
  Ярема: Україна припинить постачати зброю до Росії
  Наступний матеріал
  Рада з урбаністики написала програму для кандидатів на посаду міського голови Київа