Голова естонського МВС: Росія веде підривну діяльність на території Естонії

  "Росія веде підривну діяльність на території Естонії" так прокоментував голова естонського МВС новий шпигунський скандал. Напередодні в аеропорту Таллінна затримали одного з директорів державної поліції безпеки - Олександра Дрессена.

  За даними правоохоронців, він уже кілька років шпигував на користь Росії. Кур`єром була його дружина, яку також заарештували на борту літака, що прямував до Москви. Жінка мала при собі носій із секретними даними, які могли становити державну таємницю. Сьогодні суд дозволив арешт Дрессена. Дружину, за неофіційною інформацією - відпустили, але вона перебуває під слідством. Останній гучний шпигунський скандал стався в Естонії 2008-го року. Тоді затримали співробітника Міноборони, який працював на російські спецслужби майже десять років.

  Гейлі Сепп, генеральний прокурор Естонії: "У нас є підстави підозрювати, що Олексій Дрессен вже кілька років передавав за кордон секретну інформацію. Вилучені дані були класифіковані, і вже цей факт свідчить, що інформація дуже важлива, якщо її поділили за різними групами. Щодо контенту скажу таке - це були дані, здобуті Дрессеном, коли він працював в естонських спецслужбах".

  Попередній матеріал
  У Києві вперше показали небачених черепах
  Наступний матеріал
  9 українських моряків із судна "Чангі-701" повертаються в Україну
  Теги: