Голосний протест у Аргентині

  Голосний протест у Аргентині. Кілька десятків мешканців Буенос-Айреса - вийшли на вулиці з металевими казанками, сковорідками та тарілками.

  Вони грюкали посудом, дуділи у труби і здійняли у вечірньому місті надзвичайний шум. Так - намагалися привернути увагу влади до економічних проблем країни. Галасливий натовп пройшов центром міста. Щокілька кварталів люди зупинялися, щоби закликати місцевих мешканців - приєднатися до демонстрації. Активісти організували незвичайний виступ - через соціальні мережі. Жодна політична партія до протесту не долучилася.

  Перший протестуючий: "Для аргентинців настали нелегкі часи. Молодь не має роботи, у селян такой дуже багато проблем. Ми прагнемо для аргентинців - кращого майбутнього!"

  Другий протестуючий: "Ми почуваємося просто безсилими. Можновладці роблять, що їм заманеться, а ми мусимо мовчки миритися з наслідками. Але людей турбує інфляція, нестабільність і невпевненість у завтрашньому дні. Тож ми вирішили, що час сказати своє слово. А галас потрібний - щоби нас почули дійсно усі".

  Попередній матеріал
  Масовий протест вчителів у Мексиці
  Наступний матеріал
  Масове весілля у Німеччині
  Теги: