Голодний натовп атакував палац президента Гаїті

  Голодний натовп атакував палац президента Гаїті. Миротворці ООН розігнали кілька сотень людей, незадоволених зростанням вартості харчових продуктів.
  Жителі найбіднішої країни Карибського басейну вимагали відставки Президента Рене Преваля. На огорожу палацу вони кидалися з вигуками - "Ми голодні!" Миротворці за допомогою сльозогінного газу та гумових куль розігнали мітингувальників. Потому на вулицях столиці Порт-о-Пренс розпочалися погроми. Дороги перегороджені бетонними  барикадами та спаленими автівками. Місто заполонили мародери, вони трощили вітрини магазинів та вікна офісів. Заворушення на Гаїті розпочалися у п`ятницю, коли уряд оголосив про чергове збільшення вартості продуктів. Лише за рік харчі здорожчали наполовину. В суботу мешканці Гаїті увірвався на територію місії ООН. Тоді через сутички з миротворцями чотири людини загинули, ще десять - зазнали поранень.

  Люди: "Ми не можемо жити в таких умовах. Люди не можуть відправляти своїх дітей у школи, вони нічого не можуть для них зробити. Ми хочемо знати, що Президент Преваль збирається робити, ми не можемо більше чекати."
  Попередній матеріал
  Бойко: Тимошенко осталось несколько месяцев
  Наступний матеріал
  Багатокілометрові черги на заправках в секторі Ґаза
  Теги:
  Loading...