Глобальні зміни клімату вже почали призводити до природніх катастроф

  Глобальні зміни клімату вже почали призводити до природніх катастроф. Про це заявив генеральний секретар Організації об`єднаних націй - Пан Гі Мун.
  За його словами - нещодавні посуху на північному сході Африки та повінь на півночі Австралії  - викликали саме парникові гази в атмосфері. Пан Гі Мун також наголосив - у боротьбі з глобальними змінами клімату міжнародна спільнота не досягла значного прогресу. Він закликав усі країни світу -  вжити невідкладних заходів задля охорони навколишнього середовища. Лідери більш ніж 120-ти держав обговорять екологічні проблеми планети на щорічному кліматичному саміті.  Його проведуть у листопаді в Південно-Африканській республіці.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Мігранти, які переселяються через природні катастрофи в інші країни, вже почали змінювати географію нашої планети. Постійно підвищується рівень світового океану та збільшується площа пустель. Наука довела - скептики, які казали, що глобальних змін клімату не існує, помилялися. Мільйони людей страждають від них уже сьогодні". 

  Попередній матеріал
  Масові заворушення в ізраїльському Тель-Авіві
  Наступний матеріал
  5 тижнів прожив в одній клітці з левицею прожив власник міні-зоопарку
  Теги: