5.ua

Глобальне потепління і парникові викиди обговорюють у Польщі

  Глобальне потепління і парникові викиди обговорюють у Польщі. У Варшаві відкрилася конференція під егідою ООН, присвячена змінам клімату на планеті.

   Майже дві сотні країн-учасниць розглянуть нову глобальну угоду, яка має замінити Кіотський протокол. Аналітики зазначають: жодних проривів у боротьбі з глобальним потеплінням від форуму не очікують. І це попри нові дослідження, що підтверджують рекордну концентрацію парникових газів в атмосфері, зумовлену людською діяльністю. Саме це, на думку науковців спричиняє руйнівні шторми та тайфуни на зразок того, що пронісся минулого тижня над Філіппінами. В ООН сподіваються, що новий договір про ліміти викидів парникових газів укладуть вже до 2015 року, а чинності він набуде з початку наступного десятиліття.

  Паскаль Жіро, учасник конференції: «Сподіваюся, усі за столом переговорів будуть чесними перед собою і один перед одним, і якнайшвидше ухвалять угоду про обмеження викидів парникового газу. Найважливіше на Варшавській конференції - виробити спільну позицію щодо фінансових питань і зобов’язань, адже йдеться про сотні мільярдів доларів».

  Попередній матеріал
  В Індонезії сталося виверження вулкану
  Наступний матеріал
  Яценюк спростував повідомлення про арешт Власенка [відео]
  Теги:
  Loading...