Гілларі Клінтон стала переможницею супер-вівторка

  Вона здобула більшість голосів у трьох з чотирьох штатів, де напередодні відбувалися проміжні вибори.

  Пані Клінтон перемогла у Техасі, Огайо та Род-Айленді. Для її конкурента, Барака Обами переможним для став лише штат Вермонт. Таким чином інтрига довкола демократичного кандидата стає ще гострішою. Адже розрив між головними суперниками скоротився. Пані Клінтон має підтримку 1391-го депутата, пан Обама - 1477-ми. Для того, щоб претендувати на високу посаду, потрібно заручитися голосами 2025-ти депутатів. Тим часом, у республіканців уже є свій кандидат на главу Білого дому. Ним став сенатор Джон Маккейн. Напередодні з перегонів вибув його суперник Майк Хакабі. Маккейн уже виступив із промовою, в якій назвав перші кроки нового президента: виведення військ з Іраку, збільшення робочих місць та зменшення податків. У ці хвилини Джон Маккейн перебуває у Білому домі, на президентському обіді. Очікують, що сьогодні Джордж Буш висловить претендентові від республіканців свою підтримку.

  Гілларі Клінтон, сенаторка: "Звісно, я вірю у перемогу. І вірю, що саме я буду кандидатом у президенти. У перегонах має брати участь той, хто справді зможе очолити державу і дати раду економіці, охороні здоров`я та іншим важливим для Штатів галузям. Річ не у промовах, а у рішеннях. А також у силі і досвіді. Думаю, що тут я маю усі переваги".

  Барак Обама, сенатор: "Ми переконливо перемогли у більшості штатів. Сенаторка Клінтон та її кампанія виграли там, де їм це здавалося важливим. Та головне, що наші позиції дуже сильні. Я відчуваю, що на нас чекає перемога у Місіссіпі та Вайомінґу. Гадаю, найбільше голосів делегатів здобудемо саме ми".

  Попередній матеріал
  Сходження лавини на Марсі зафіксували вчені NASA
  Наступний матеріал
  ДТП з українцями у Словаччині - 1 людина загинула
  Теги:
  Loading...