Гілларі Клінтон перемагає на праймеріз у штаті Пенсильванія

  Гілларі Клінтон перемагає на праймеріз у штаті Пенсильванія. За останніми даними, вона отримала 55 відсотків голосів, в той час як її суперник Барак Обама - 45 відсотків. За колишню першу леді віддали голоси пенсіонери, жінки, представники робочого класу та білі американці.
  Аналітики кажуть - пані Клінтон  підтримують ті, кого турбує подальший стан економіки, яка зараз переживає далеко не кращі часи. Ця перемога для колишньої першої леді важлива, адже Пенсильванія - один з останніх штатів, де пройшли праймеріз. Перемога зменшила відрив від темношкірого політика Барака Обами. І тепер Гілларі Клінтон очікує, що за неї віддадуть свої голоси і більшість "суперделегатів" на зїзді Демократичної партії, який відбудеться наприкінці літа.

  Гілларі Клінтон, сенатор від штату Нью-Йорк: "Пенсильванія зробила свій вибір. У нас був сильний супротивник, але ми довели, що сильніші. Обама витратив на цей штат втриччі більше коштів, аніж моя команда, однак добре, що пенсильванці живуть іншими ідеями і їх грошима не підкупиш".

  На сьогодні в активі Барака Обами - перемоги у двадцяти шести штатах та голоси тисяча шістсот п`ятдесяти делегатів. Клінтон же перемогла у 17-и штатах, включаючи Пенсільванію. Підтримати її готові півтори тисячі делегатів - на сотню мешне аніж Обаму.
  Попередній матеріал
  Ціна на нафту сягнула $120 за барель
  Наступний матеріал
  Лихоманка Денге лютує у Бразилії - 92 людини загинули
  Теги:
  Loading...