5.ua

Генсек ООН засудив дії бойовиків на Сході України

  Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун рішуче засудив "триваючі незаконні дії збройних груп" на сході України. Він також закликав українську владу проявляти максимальну стриманість і вжити всіх можливих заходів для забезпечення захисту цивільного населення.


  Вдень 7 липня на брифінгу у Нью-Йорку (США) про це заявив заступник Прес-секретаря ООН, відповідаючи на запитання журналіста з приводу недавніх бойових дій в Україні. Він сказав, що "Генеральний секретар в курсі повідомлень про те, що озброєні бойовики перегрупувалися у Донецьку і Луганську і що українські силовики активізували свої військові дії (у рамках АТО - Ред.)".

  Генеральний секретар ООН вважає, що забезпечити вирішення кризи одними лише військовими засобами неможливо. Він заявив, що необхідно домагатися поновлення такого режиму припинення вогню, аби його дотримувались всі сторони.

  Пан Гі Мун також підкреслив, що "вирішальне значення має продовження політичного та дипломатичного процесу, що веде до остаточного припинення насильства і до мирного врегулювання кризи".
  Попередній матеріал
  Президент вважає за можливе проведення в Україні Євробаскету-2017
  Наступний матеріал
  Кличко на мундіалі вболюватиме за збірну Німеччини
  Loading...