Генсек ООН розкритикував лідерів G8

  Генсек ООН розкритикував лідерів "Великої вісімки". На думку Пан Гі Муна, політики не достатньо ефективно попрацювали під час обговорення кліматичних змін. А саме не ухвалили короткострокових програм запобігання глобальному потеплінню. Боротьбу зі змінами клімату обговорювали напередодні. Тепер зосередилися на проблемах економік та питаннях світової безпеки.

  Учасники саміту в італійському місті Аквіла, закликали приєднатися до Угоди про непоширення ядерної зброї усі країни, які досі цього не зробили. Особливе звернення робили до Ірану. Офіційний Тегеран просять зробити все, щоб відновити довіру міжнародної спільноти. І довести, що ядерні випробування у країні проводять лише у мирних цілях.

  Також "Вісімка" наголосила - слід об`єднати зусилля у боротьбі з тероризмом. Політики обіцяють посилено співпрацювати у рамках міжнародних організації по боротьбі зі злочинністю, зокрема Інтерполу. Вже сьогодні учасники мають оприлюднити підсумкове ком`юніке. Але дискусії триватимуть і завтра. На п`ятницю заплановане обговорення допомоги агропромисловому сектору бідних держав.

  Сильвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Криза, принаймні її найтяжчі частина - позаду. У будь-якому разі уряди і надалі діятимуть скоординовані і злагоджено, щоб якнайшвидше вивести економіку з кризового стану. І - не допустити цього у майбутнього".

  Попередній матеріал
  В Одеської опери новий керівник
  Наступний матеріал
  Двоє українців потрапили у полон біля берегів Камеруну
  Теги:
  Loading...