Генсек НАТО висловив довіру ще одному фігуранту секс-скандалу серед військової еліти США

  Генсек НАТО висловив довіру генералу Джону Аллену - ще одному фігуранту секс-скандалу серед військової еліти США. Таким чином керівник альянсу підтримав командувача Міжнародними силами сприяння безпеці у Афганістані, проти якого Пентагон розпочав службове розслідування.

  Влада США навіть призупинила призначення генерала на пост верховного головнокомандувача об’єднаними силами НАТО у Європі. Нагадаю, Джона Аллена підозрюють у ймовірному зв’язку із Джилл Келлі - жінкою, замішаною у скандалі з відставкою глави ЦРУ Девіда Петреуса. Аллен і Келлі понад рік переписувались. Пентагон розслідує, чи не містили листи Джона Аллена до Келлі секретної інформації.

  Андерс Фоґ Расмуссен, генеральний секретар НАТО: "Я повністю довіряю генералу Аллену. І справді ціную його стиль командування. Він продемонстрував високий рівень керівництва нашою місією в Афганістані та доклався до значного прогресу. Але зрештою - його питання вирішуватиме не НАТО, а влада США. Чекаючи на рішення американської влади я очікую і на подальшу співпрацю з генералом Алленом".

  Попередній матеріал
  Проти членів ОВК №132 не порушено жодної кримінальної справи
  Наступний матеріал
  Під водою внаслідок повеней опинилася половина Італії
  Теги: