5.ua

Генпрокуратура передала у Емірати викрадені там коштовності на $ 1 млн 640 тис.

  Генеральною прокуратурою України успішно виконано запит компетентних органів Об’єднаних Арабських Еміратів про міжнародну правову допомогу у кримінальному провадженні за фактом викрадення з цієї близькосхідної країни коштовних ювелірних виробів.
  Про це 3 липня повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

  Як стало відомо, коштовності, викрадені у м. Дубай (ОАЕ) громадянами Туреччини та Азербайджану, було ввезено в Україну понад рік тому і в результаті скоординованих дій правоохоронних органів України та поліції ОАЕ вилучено у зловмисників.
  "З метою повернення викрадених цінностей власникам компетентні органи ОАЕ звернулись до Генеральної прокуратури України з клопотанням про надання правової допомоги та повернення вилучених предметів до ОАЕ. Генеральною прокуратурою України, з урахуванням наданих гарантій взаємності, позитивно вирішено вказане клопотання", - повідомили у ГПУ.

  Також зазначається, що 27 червня 2014 року у МЗС України працівниками Головного управління міжнародно-правового співробітництва передано речові докази співробітникам поліції Дубая та Міністерства внутрішніх справ ОАЕ. В результаті значних зусиль і конструктивної взаємодії компетентних органів України та Об’єднаних Арабських Еміратів повернуто дорогоцінності, загальна вартість яких становить близько $ 1 млн 640 тис.
  Попередній матеріал
  Українське військо отримало нового головнокомандувача
  Наступний матеріал
  Терористи атакували прикордонників, а вертольоти РФ порушили повітряний простір України
  Loading...