Генерал НАТО: Путін може почати Третю світову у будь-який момент

  Конфліктами в Україні та Сирії Путін хоче відвернути увагу від все гіршого стану російської економіки

  Російський президент Володимир Путін може розпочати Третю світову війну у будь-який момент, а впродовж декількох годин він може прийняти рішення про вторгнення до Польщі. У цьому впевнений британський генерал сер Річард Шіррефф, котрий був заступником головнокомандувача збройних сил у Європі, передає "Польське радіо".

  Він опублікував доповідь під назвою "Озброєння задля відлякування. Як Польща і НАТО повинні протистояти відроджуваній Росії", в якій зазначив, що Путін в цілому вже має достатні сили, щоб розпочати захоплення Східної Європи.

  Документ чітко наголошує: Польща і НАТО повинні протидіяти Росії. У документі генерал Шіррефф стверджує, що "існує велика потреба зміцнення обороноздатності Польщі задля зменшення бажання неочікуваного нападу з боку Росії".

  Канадські розвідники вважають, що Росія готується до війни з Заходом. Свої сили та можливості Росія випробувала під час втручання у Сирії. Впродовж останніх двох років Росія стає все більше мілітаризованою країною. Конфліктами в Україні та Сирії Путін хоче відвернути увагу від все гіршого стану російської економіки.

  За словами Шірреффа, Росія вже розпочала низку великих військових маневрів, а масова мобілізація проходить вздовж кордону зі Східною Європою: "Існує велика підозра, що це може стати прикриттям для справжніх переміщень війська, що дозволило б російській армії розпочати війну так швидко, що НАТО не зможе її зупинити".

  Генерал впевнений, що єдиним способом стримати Путіна від започаткування великого конфлікту зі Східною Європою є значне збільшення чисельності військ у Польщі. А це означає також масштабне розташування військ з США та Великобританії.

  Попередній матеріал
  Гриневич закликала абітурієнтів перевірити статус електронних заяв до ВНЗ – не завантажилися скан-копії атестатів
  Наступний матеріал
  У США на тлі масових протестів відкрився з'їзд Демократичної партії

  Папа Римський: третя світова війна вже почалася

  Порошенко прагне не дати Росії почати третю світову війну

  Керрі після зустрічі з Путіним заговорив про шанс на мир на Донбасі

  "Дипломатичні зусилля не триватимуть нескінченно": стали відомі подробиці зустрічі Керрі та Путіна

  Заступник генсека НАТО гостро прокоментував заяву Путіна: РФ не вирішуватиме, кому вступати в Альянс

  5 канал - трансляція наживо